Aktualności

Ostrzegamy przed próbami wyłudzenia danych osobowych!

2019-12-12 12:45:00

Spółdzielnia Telekomunikacyjna „WIST” w Łące informuje, że od kilku dni otrzymujemy informacje o próbach wyłudzenia danych osobowych pod pozorem wygrania sprzętu elektronicznego od Spółdzielni. Informujemy, że nie prowadzimy żadnych działań o charakterze gier, konkursów, czy loterii, a opisane działania są jedynie próbą oszustwa.

Firma rozsyłająca wiadomości, podszywając się pod Spółdzielnię Telekomunikacyjną „WIST” w Łące, wprowadza w błąd Abonentów.
Podkreślamy, iż Spółdzielnia Telekomunikacyjna „WIST” w Łące nie jest organizatorem takiego konkursu, a o całej sprawie dowiedzieliśmy się od naszych Abonentów i niezwłocznie podjęliśmy stosowne działania, aby zapobiegać takim nieuczciwym praktykom. Apelujemy jednocześnie, aby zachować ostrożność i nie podawać żadnych danych oraz nie wysyłać SMS-ów, ani e-maili.

Informujemy również, że wszelkie promocje oferowane przez Spółdzielnię Telekomunikacyjną „WIST” w Łące są publikowane na stronie internetowej www.wist.com.pl, a w razie jakichkolwiek wątpliwości szczegółowych informacji udzielą nasi pracownicy z Biur Obsługi Klienta w Łące, tel.: 17-7721-200, 17-7727-700, w Sokołowie Małopolskim, tel.: 17-7729-200, w Czarnej, tel.: 17-7715-200 i w Kamieniu, tel.: 17-7720-200.

Zwracamy się do naszych Abonentów z prośbą o wzmożoną czujność i ograniczone zaufanie do otrzymywanych informacji, a także o bezpośrednie informowanie o tego typu zdarzeniach właściwych organów ścigania.