/files/photo/tvsz_top.jpg

/files/photo/wist 05.jpg

PAKIET Bogaty

130 kanałów

91 kanałów HD*

Dekoder
Gratis!

68 zł/miesięcznie

Umowa na 24 miesiące

LISTA KANAŁÓW

TVP 1 HD

TVP 1 HD - Program Pierwszy Telewizji Polskiej nadawany w jakości HD, potocznie zwany Jedynką, polska publiczna stacja telewizyjna, będąca źródłem kultury i informacji dla milionów widzów.

/files/photo/tvp1hd.png

TVP 2 HD

TVP 2 HD - Program Drugi Telewizji Polskiej nadawany w jakości HD, potocznie Dwójka. Jest kanałem telewizyjnym o bardzo różnorodnym programie. Emituje filmy fabularne i dokumentalne, seriale, programy kulturalne i rozrywkowe.

/files/photo/tvp2hd.png

TVP Rzeszów

TVP Rzeszów w nowej odsłonie w nowej TVP Regionalnej od 1 września! To oznacza cztery i pół godzinny własnych premierowych programów informacyjnych i publicystycznych, a dodatkowo dwie i pół godziny wspólnych produkcji z innymi ośrodkami TVP.
W dni powszednie TVP Rzeszów można oglądać w godzinach 7:30-8:00, 15:00-16:00, 17:30-19:00, 20:00-21:00 i 22:00-22:30. W weekendy: 10:00-11.00, 15:00 -16:00, 17:30-19:00, 20:00-21:00 i 22:00-23:00 . Aktualności od 1 września nadawane są o 18.30, 20.00 i 22.00.  Pozostałą część nowej ramówki TVP Rzeszów wypełniają propozycje w ramach tzw. pasma wspólnego.

/files/photo/tvp3_rzeszow_podst.jpg

POLSAT HD

Polsat HD – pierwsza komercyjna telewizja w Polsce. Oferuje najwyższej jakości rozrywkę w rozdzielczości HD: seriale, zagraniczne hity filmowe, sport na światowym poziomie, programy z udziałem gwiazd oraz wydarzenia muzyczne i wielkie koncerty gwiazd estrady.

/files/photo/polsat_hd9401.jpg

TVN HD

TVN HD – polska komercyjna stacja telewizyjna. Ogólnotematyczny program nadawany w standardzie HD. Wysokiej klasy filmy, popularne seriale, rzetelne i obiektywne informacje, publicystyka, sport, profesjonalnie przygotowane teleturnieje oraz programy muzyczne i satyryczne to wizytówka TVN-u.

/files/photo/tvn_hd.png

TVP Info HD

TVP Info HD - samodzielny, całodobowy kanał informacyjny.

/files/photo/tvp_info_hd.png

TVN24 HD

TVN24 HD – telewizja informacyjna, nadająca serwisy informacyjne zawierające najświeższe informacje z kraju i ze świata.

/files/photo/tvn_24_hd_logo[1].png

Polsat News HD

Polsat News HD – kanał informacyjno-publicystyczny Grupy Polsat.

/files/photo/polsat_news_hd4615.png

Telewizja WP HD

Telewizja WP HD to kanał o profilu ogólnotematycznym, którego najważniejszymi filarami są publicystyka, informacje, lifestyle oraz seriale fabularne i dokumentalne. 

/files/photo/wp_hd8841.png

STOPKLATKA

STOPKLATKA to kanał filmowy. Na jego antenie każdy widz znajdzie coś dla siebie. Kanał prezentuje szeroki wybór kina zagranicznego i polskiego: najlepsze komedie, wciągające thrillery, kultowe seriale, poruszające dokumenty, klasyczne westerny, trzymające w napięciu kryminały, kino kostiumowe i wielkie filmowe widowiska.

/files/photo/stopklatka453.jpg

TVN7 HD

TVN 7 HD (tzw. Siódemka) – kanał telewizyjny należący do Grupy TVN o profilu rozrywkowo-filmowym. Stacja nadaje głównie telenowele, seriale, filmy fabularne, programy interaktywne i rozrywkowe. Możliwość oglądania kanału w standardzie HD.

/files/photo/tvn_79677.jpg

TV 4 HD

TV 4 HD – kanał emitujący filmy i seriale, programy rozrywkowe, kulturalne oraz programy interaktywne, a także transmituje wydarzenia sportowe m.in.: mecze siatkarskiej Plus Ligi, mecze piłki ręcznej, relacje z Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata WRC.

/files/photo/tv_4_hd.jpg

TV Puls HD

TV Puls HD – kanał dla całej rodziny, bajki filmy i seriale, programy dokumentalne każdy znajdzie coś dla siebie.

/files/photo/tv puls hd.png

TVP Kultura

TVP Kultura – kanał tematyczny TVP, poświęcony tematyce kulturalne. Kanał emituje programy o literaturze, teatrze, filmie, muzyce i tzw. "kulturze korzeni" (folklor, itp.). Prezentuje też dorobek kultury offowej.

/files/photo/02_tvp_kultura_rgb.jpg.jpg

TVP Historia

TVP Historia - kanał o tematyce historycznej TVP. Oparty jest przede wszystkim na produkcji własnych programów oraz zasobach archiwalnych TVP.

/files/photo/tvp_historia.png

TVP Polonia

TVP Polonia – kanał Telewizji Polskiej skierowany w głównej mierze do Polaków mieszkających za granicą. Korzysta z bogatego archiwum TVP oferując filmy fabularne, seriale, dokumenty ale i także źródłem bieżących informacji z kraju dla Polonii retransmitując programy informacyjne (Wiadomości, Teleexpress)

/files/photo/tvp_polonia.png

TV Trwam

Telewizja Trwam – polska stacja telewizyjna o charakterze katolicko-społecznym, z siedzibą w Toruniu, należąca do Fundacji Lux Veritatis.

/files/photo/trwam.png

TVN24 Biznes i Świat HD

TVN Biznes i Świat HD to kanał o profilu informacyjno-ekonomicznym, skierowany głównie do osób zainteresowanych informacjami gospodarczymi z zagranicy.

/files/photo/tvn24bis.jpg

POLSAT News 2

POLSAT News 2 to nowy kanał publicystyczno-informacyjny z portfolio Telewizji POLSAT, skierowany do widzów zainteresowanych informacjami na temat politycznych i gospodarczych wydarzeń na świecie.

/files/photo/polsat_news_2.jpg

Nick Jr.

Nick Jr. to kanał dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat na którym można obejrzeć interaktywne, pobudzające wyobraźnię bajki, łączące zabawę z edukacją. Kreskówki które są emitowane na kanale nie tylko bawią, ale również uczą m.in. podstaw języka angielskiego czy wzorów matematycznych. Nick Jr. nadaje w języku polskim 24 godziny na dobę.

/files/photo/nick_jr.png

Nickelodeon

Nickelodeon – kanał telewizyjny przeznaczony dla dzieci i młodzieży. Kanał w głównej mierze nadaje seriale i bajki własnej produkcji.

/files/photo/nickelodeon_2023_logo.png

MiniMini+

MiniMini+ - kanał składający się z filmów animowanych, fabularnych seriali i programów edukacyjnych dla dzieci.

/files/photo/minimini+_hd.jpg

TVP ABC

TVP ABC to kanał dziecięcy Telewizji Polskiej skierowany do najmłodszej widowni w wieku od 3 do 12 lat. W ofercie stacji znajdują się programy i magazyny edukacyjne dla dzieci (m.in. "Dlaczego? Po co? Jak?", "Lippy & Messy"), teleturnieje muzyczne ("Dźwiękogra") oraz najpopularniejsze seriale animowane i przygodowe, jak np.: "Miś Uszatek", "Bolek i Lolek", "Przygody Koziołka Matołka", "Smerfy", "Pszczółka Maja", "Domisie", "Stawiam na Tolka Banana". Dla młodych widzów przygotowano godzinne pasmo "Wieczorynka", emitowane codziennie między godz. 19.00 a 20.00.

/files/photo/tvpabc.jpg

Disney Channel HD

Disney Channel HD - to międzynarodowa stacja telewizyjna emitująca produkcje Disneya. Zajmuje się też produkcją własnych filmów i seriali.

/files/photo/disney_channel_hd.jpg

Disney XD

Disney XD – stacja telewizyjna przeznaczona dla dzieci i młodzieży w przedziale wiekowym pomiędzy 6 – 14 lat. Jego ramówka oparta jest na serialach i serialach animowanych.

/files/photo/dxd_xd3855.png

Baby TV

Baby TV – kanał telewizyjny, przeznaczony dla dzieci w wieku do 3 lat. Emitowane są na nim filmy animowane bez przemocy. Kanał nie nadaje reklam, zamiast których można usłyszeć piosenki dla najmłodszych.

/files/photo/baby_tv_eu.png

BBC CBeebies

BBC CBeebies – brytyjski kanał telewizyjny należący do publicznego nadawcy radiowo-telewizyjnego BBC i przeznaczony dla dzieci od 2 do 5 roku życia.

/files/photo/bbc_cbeebies_uk.png

Disney Junior

Disney Junior to kanał emitujący programy dla dzieci w wieku przedszkolnym. Są to głównie edukacyjne seriale animowane, a także seriale przygodowe.

/files/photo/disney-junior-logo-1f38185449-seeklogo.com[1]2844.png

Da Vinci

Da Vinci - stacja edukacyjna TV przeznaczona dla dzieci i młodzieży. Stacja skupia się na tematyce przyrodniczej, społecznej, naukach o ziemi i naukach społecznych. Nadaje magazyny naukowe, filmy dokumentalne oraz seriale popularno-naukowe.

/files/photo/da_vinci_hd.jpg

TVP Nauka HD

TVP Nauka to kanał o profilu dokumentalnym popularyzujący wiedzę z zakresu nauk ścisłych, przyrodniczych, technicznych, ekologii, medycyny, a także nauk społecznych oraz o ziemi.

/files/photo/tvp_nauka_hd.jpg

teleTOON+

teleTOON+ - kanał składający się z filmów animowanych, fabularnych seriali i programów edukacyjnych dla dzieci oraz audycji o tematyce komputerowej.

/files/photo/teletoon+_hd.jpg

Top Kids HD

Top Kids HD kanał który emituje zrekonstruowane cyfrowo kultowe seriale animowane z lat 80-tych i 90-tych XX wieku.

/files/photo/top_kids_hd.png

2x2 TV

2x2 TV to kanał dedykowany fanom animacji i gier. Stacja prezentuje najlepsze seriale animowane z całego świata -
zarówno niepokazywane do tej pory nowości, jak i również kultowe seriale, które podbiły serca widzów. Ponadto na widzów
czekają audycje muzyczne oraz poświęcone grom wideo i najnowszym technologiom. Grupą docelową kanału jest młodzież.

/files/photo/2x2-logo-nowe-samo1.png

Polsat Film HD

Polsat Film HD – kanał tematyczny telewizji Polsat, który jest kanałem o tematyce filmowej. Można na nim zobaczyć wiele produkcji filmowych.

/files/photo/polsat_film_hd.jpg

Polsat Doku HD

Polsat Doku HD to kanał dla wszystkich widzów poszukujących w telewizji wysokiej jakości interesujących pozycji dokumentalnych. W ramówce znajdą się zarówno propozycje dla widzów ceniących ambitne, nagradzane na festiwalach dokumenty jak i pasjonujące produkcje o charakterze familijnym. Zdecydowana większość oferty Polsat Doku to pozycje premierowe. W kanale zobaczymy programy emitowane w zagranicznych stacjach telewizyjnych m.in. BBC, National Geographic, Discovery, History, Sky Vision, Arte, ZDF a nawet w japońskiej telewizji NHK. Polsat Doku współpracuje także z Against Gravity - dystrybutorem dokumentów, które zyskały uznanie na międzynarodowych festiwalach.

/files/photo/polsat_doku_hd.jpg

TVP DOKUMENT HD

TVP Dokument HD to kanał dokumentalny dedykowany widzom, którzy chcieliby poszerzać swoje horyzonty. Ramówka zawiera bogatą ofertę programową prezentującą filmy dokumentalne klasy premium, przyrodnicze, podróżnicze, popularnonaukowe, biograficzne, a także reportaże i seriale dokumentalne.

/files/photo/tvp_dokument.png

Discovery Channel HD

Discovery Channel HD – edukacyjny kanał telewizyjny. Emituje przez 24 godziny dziennie filmy i programy popularnonaukowe, historyczne i przyrodnicze.

/files/photo/discovery_channel_hd_czarne.jpg

Discovery Science HD

Discovery Science HD – telewizyjny kanał tematyczny nadający filmy dokumentalne i programy popularnonaukowe poświęcone szeroko pojętym naukom ścisłym i przyrodniczym. Na kanale można znaleźć m.in. programy poświęcone sprawom ekologii i środowiska, katastrofom, współczesnej inżynierii, technologii, jak również popularne serie z gatunku popscience.

/files/photo/discovery_science_hd.jpg

DTX HD

DTX HD to stacja skierowana głównie do młodych mężczyzn. W ofercie stacji znajdują się produkcje poświęcone motoryzacji, a także formaty o tematyce podróżniczej czy lifestylowej.

/files/photo/dtx_hd.png

Investigation Discovery HD

Investigation Discovery HD – dokumentalny kanał tematyczny poświęcony policyjnym śledztwom i zbrodniom.

/files/photo/id_hd5235.jpg

TLC HD

TLC HD - kanał telewizyjny na którego antenie nadawane są filmy dokumentalne, programy popularnonaukowe o podróżach i stylu życia.

/files/photo/tlc_hd.png

Discovery Life HD

Discovery Life HD to kanał o profilu rozrywkowym skierowany do całej rodziny. Na ofertę stacji składają się liczne seriale dokumentalne, programy rozrywkowe i reality show oraz filmy i seriale fabularne.

/files/photo/discovery_life_logo_mint_on_white_2019.jpg

Animal Planet HD

Animal Planet HD - kanał telewizyjny który emituje głównie programy dokumentalne o zwierzętach i przyrodzie.

/files/photo/animal_planet_11452.png

Planete+

Planete+ - kanał składający się w większości z audycji popularno naukowych oraz filmów dokumentalnych.

/files/photo/planete+_hd.jpg

National Geographic HD

National Geographic HD to stacja z portfolio FOX International Channels o profilu dokumentalnym. Na ofertę programową kanału składają się przede wszystkim liczne seriale dokumentalne poświęcone m.in. astronomii, technice, motoryzacji czy turystyce.

/files/photo/national_geographic_hd.png

National Geographic Wild HD

National Geographic Wild HD - prezentuje on głównie programy dotyczące dzikiej przyrody. Możliwość oglądania kanału w standardzie HD.

/files/photo/national_geographic_wild_hd.jpg

Polsat Viasat Explore HD

Polsat Viasat Explore HD to kanał dla prawdziwych mężczyzn. Zwykłych-niezwykłych ludzi, którzy ciężko pracują i wspaniale się bawią, realizując niesamowite marzenia. Niestraszne im trudy nowych doświadczeń – nagrodą jest radość odkrywania i przesuwanie granic możliwości. Polsat Viasat Explore to akcja i inspiracja, to historie ludzi, którzy stawiają sobie poprzeczkę naprawdę wysoko.

/files/photo/explore_polsat_hd8641.png

Polsat Viasat History HD

Polsat Viasat History HD to kanał oferujący widzom fascynującą wyprawę w przeszłość poprzez wysokiej jakości programy, które jednocześnie bawią i uczą. Historia ożywa na ekranie w ciekawych spotkaniach i podczas niezwykłych podróży w czasie. Zawartość programowa Polsat Viasat History to programy nowe i nowoczesne, dotyczące wydarzeń historycznych, które wpłynęły na losy świata.

/files/photo/history_polsat_hd.jpg

Polsat Viasat Nature HD

Polsat Viasat Nature HD to kanał przyrodniczy dla całej rodziny, którego zawartość programowa zadowoli zarówno młodego widza jak i dojrzałego odbiorcę. Wraz z Polsat Viasat Nature HD towarzyszymy badaczom przyrody, weterynarzom oraz celebrytom w ich fascynującej podróży, podczas której dowiadujemy się więcej o niebezpiecznych drapieżnikach, słodkich domowych pupilkach oraz dzikich zwierzętach z całego świata.

/files/photo/polsat_viasat_nature_hd.png

Travel Channel HD

Travel Channel HD to stacja poświęcona tematyce podróżniczej. W ramówce kanału znajdują się seriale dokumentalne skierowane do miłośników podróży, przygód czy dalekich wypraw.

/files/photo/travel_channel_hd4296.png

HISTORY HD

History HD - polskojęzyczny kanał telewizyjny, nadawany w wysokiej rozdzielczości obrazu HD. Stacja swoją tematyką obejmuje historię starożytną i współczesną, historię wojskowości i konfliktów zbrojnych oraz programy poświęcone wynalazkom, odkryciom i technologiom. Program różni się ramówką od siostrzanego kanału History nadawanego w wersji SD.

/files/photo/history_black_hd.png

CANAL+ Kuchnia

CANAL+ Kuchnia -  kanał składający się z kulinarnych audycji poradnikowych, a także filmów i serii dokumentalnych, magazynów typu „reality” oraz filmów i serii fabularnych poświęconych tematyce gotowania.

/files/photo/canal+_kuchnia_rgb522.png

Food Network HD

Food Network HD to kanał lifestylowy z portfolio Grupy TVN, kierujący swoje propozycje do amatorów gotowania. Na ofertę programową stacji składają się magazyny, seriale dokumentalne, teleturnieje oraz formaty typu talk-show oraz reality show o profilu kulinarnym.

/files/photo/food_network_hd5506.png

BBC First

BBC First - kanał telewizyjny z najlepszymi brytyjskimi serialami, wzbogacony o napisy w języku polskim i angielskim.
BBC First jest adresowany do publiczności poszukującej oryginalnych, innowacyjnych brytyjskich seriali typu premium.

/files/photo/bbc_first6847.png

BBC Lifestyle

BBC Lifestyle – brytyjska stacja telewizyjna lifestyle dla pań. Kanał należy do spółki BBC World. Ramówkę kanału wypełniają filmy o zdrowiu, urodzie, kuchni, modzie, domu oraz o opiece nad dziećmi ich rozwoju i zdrowiu.

/files/photo/bbc_lifestyle_uk.png

BBC Brit

BBC Brit to kanał o profilu rozrywkowym. Na ramówkę stacji składać się będą przede wszystkim programy poœświęcone takim tematom, jak: kulinaria, muzyka, sport czy motoryzacja.

/files/photo/bbc_brit.jpg

BBC Earth

BBC Earth to kanały o charakterze edukacyjnym. Oferta programowa stacji to przede wszystkim filmy i seriale dokumentalne.

/files/photo/bbc_earth_hd.jpg

ale kino+

ale kino+ -  kanał składający się z filmów fabularnych, audycji poświęconych osobom związanym z produkcją filmową oraz filmów dokumentalnych.

/files/photo/ale_kino+_hd.jpg

Kino Polska

Kino Polska – polska komercyjna stacja telewizyjna. W ramówce stacji znajdują się polskie i zagraniczne produkcje: seriale animowane, filmy dokumentalne, fabularne, kroniki, kino niezależne oraz wydarzenia kulturalne i koncerty.

/files/photo/kino_polska.png

CANAL+ DOMO

CANAL+ DOMO -  program o charakterze wyspecjalizowanym: poradnikowo-dokumentalny.

/files/photo/canal+_domo_rgb.png

SCI FI HD

SCI FI HD to kanał telewizyjny dostarcza ekscytującą i wciągającą rozrywkę dla fanów gatunku w każdym wieku. Wraz z uznanymi produkcjami science-ficition, hitami filmowymi, serialami o nadprzyrodzonych zjawiskach pełnych akcji i przygody

/files/photo/scifi.jpg

FX HD

FX HD - w całości poświęcony jest serialom. W jego ofercie znajdują się najlepsze produkcje amerykańskie, pochodzące ze znanych i cenionych wytwórni filmowych. Jest to kanał dynamiczny, spontaniczny i odważny, nadawany w jakości HD. Emitowane są na nim zarówno seriale akcji, komedie, sci-fi, dramaty, thrillery, jak i animacje. FX skierowany jest do wymagających widzów, poszukujących wszechstronnej rozrywki na najwyższym poziomie.

/files/photo/fx_hd6512.png

FX Comedy HD

FX Comedy HD to kanał o charakterze komediowym. W ofercie programowej stacji znajdą się przede wszystkim najpopularniejsze seriale komediowe i animowane.

/files/photo/fx_comedy_hd.png

Kino TV

Kino TV to ulubione przez widzów kino rozrywkowe i popularne seriale.

/files/photo/kino tv162.png

FilmBox Family

FilmBox Family - to klasyka rozrywki dla całej rodziny. Prezentuje filmy, które spodobają się zarówno dzieciom, jak i dorosłym. W ofercie kanału znajdują się popularne produkcje dla dzieci i młodzieży, kreskówki, zabawne komedie oraz seriale i filmy familijne. Wspólna rodzinna zabawa gwarantowana!Nadawany 7 dni w tygodniu, 20 godzin na dobę od 7.00 do 3.00, bez reklam.

/files/photo/filmbox_family7460.jpg

13 Ulica HD

13 Ulica HD - filmowy kanał telewizyjny nadawany przez 24 godziny na dobę w polskiej wersji językowej. Na ramówkę stacji składają się w znacznej większości różnorodne seriale z dużą dawką intrygi i sensacji oraz filmy kryminalne.

/files/photo/13_ulica_hd.png

FilmBox Premium HD

FilmBox Premium HD to hollywoodzkie hity filmowe krótko po ich premierze oraz nagradzane na festiwalach filmowych i doceniane przez widzów filmy i seriale.

/files/photo/filmbox premium hd.png

FilmBox Extra HD

FilmBox Extra HD - oferuje przeboje kinowe, znakomite filmy i genialne seriale w najwyższej jakości obrazu i dźwięku powalające poczuć klimat prawdziwego wielkoekranowego kina. FilmBox Extra HD adresowany jest dla szczególnie wymagających miłośników kina, dla których znakomita jakość obrazu i dźwięku jest tak samo ważna, jak dobry film.Nadawany 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, bez reklam.

/files/photo/fimbox extra hd.jpg

Discovery Historia

Discovery Historia - kanał telewizyjny oferujący produkcje polskie i zagraniczne, prezentujący nowe podejście do historii współczesnej, starożytnej oraz do informacji o dziejach Polski i militariach.

/files/photo/discovery_historia6078.png

HOME TV HD

HOME TV HD to kanał skierowany do widzów zainteresowanych tematyką nieruchomości, aranżacji przestrzeni, ogrodnictwem oraz życiem w domowym zaciszu.

/files/photo/home_tv_hd644.jpg

Adventure HD

Adventure HD to kanał o profilu dokumentalnym. W ofercie znajduje się szeroki wachlarz programów produkcji polskiej i zagranicznej, głównie są to programy o charakterze przygodowym, a także magazyny podróżnicze.

/files/photo/adventure_hd.png

Red Carpet TV HD

Red Carpet TV HD to kanał promujący polską i światową kulturę oraz poświęcony promowaniu nowości filmowych, teatralnych, muzycznych i literackich.

/files/photo/red-carpet-tv-logo.png

TVN Turbo HD

TVN Turbo HD - kanał kierowany dla mężczyzn, emituje programy motoryzacyjne, sportowe oraz dokumentalne realizowane w wysokiej rozdzielczości. Oprócz motoryzacji, poruszanych jest wiele innych męskich tematów takich jak sport, styl życia czy nowinki technologiczne.

/files/photo/tvnturbohd8650.png

TVP Sport HD

TVP Sport HD – kanał tematyczny Telewizji Polskiej S.A. o charakterze sportowym. Poza transmisjami z bieżących wydarzeń sportowych krajowych i światowych stacja emituje, archiwalne materiały TVP, reportaże oraz filmy dokumentalne.

/files/photo/tvp sport.jpg

CANAL+ Sport 5 HD

CANAL+ Sport 5 HD - polskojęzyczny program telewizyjny o charakterze sportowym, nadawany przynajmniej 12 godzin na dobę, 7 dni w tygodniu, na który składają się m.in. relacje z wydarzeń sportowych.

/files/photo/canal+_sport_5_hd4284.jpg

Polsat Sport 1 HD

Polsat Sport 1 HD -  polska stacja telewizyjna o profilu sportowym, należąca do grupy kanałów Telewizji Polsat.

/files/photo/polsat_sport_1_hd3450.png

Polsat Sport 2 HD

Polsat Sport 2 HD - polska stacja telewizyjna o profilu sportowym, należąca do grupy Polsat. Najważniejsze pozycje w ofercie Polsatu Sport to dyscypliny sportowe takie jak: piłka ręczna, siatkówka, boks, sporty walki i Formuła 1 realizowane w wysokiej rozdzielczości.

/files/photo/polsat_sport_2_hd.png

Polsat Sport 3 HD

Polsat Sport 3 HD – polska stacja telewizyjna o profilu informacyjno-sportowym, należąca do grupy kanałów telewizji Polsat. W ramówce Polsat Sport 3 HD znajdują się m.in. serwisy informacyjne oraz programy publicystyczne. Głównym punktem programu jest cogodzinny serwis informacyjny, emitowany między 7.00, a 22.00. O 23.00 na antenie kanału pojawia się 15 minutowe „Sportowe podsumowanie dnia”. Ofertę kanału wypełniają transmisje na żywo siatkówki, piłki ręcznej, golfa czy tenisa. Istotnym elementem programu Polsatu Sport 3 HD jest publicystyka sportowa.

/files/photo/polsat_sport_3_hd.png

Polsat Sport Fighf HD

Polsat Sport Fight HD nadawany jest 7 dni w tygodniu przez co najmniej 18 godzin na dobę. Polsat Sport Fight HD to kanał poświęcony w całości sportom walki. Antenę wypełnią ekscytujące pojedynki stoczone w ringu w trakcie największych gal – do których prawa do transmisji ma Telewizja Polsat – będą to m.in. Polsat Boxing Night, gale boksu zawodowego HBO, TOP Rank, Showtime, Matchroom czy mieszanych sztuk walki spod szyldu KSW, MMA Attack czy FEN.

/files/photo/polsat_sport_fight_hd7595.jpg

Eurosport 1 HD

Eurosport 1 HD – francuska stacja telewizyjna o profilu sportowym, dająca możliwość oglądania wydarzeń sportowych w jakości HD. Kanał ten oferuje najbogatszą ofertę relacji ze sportów zimowych, w tym ze skoków narciarskich, biegów narciarskich i biathlonu, a także piłki nożnej w postaci relacji z turniejów rozgrywanych pod egidą UEFA i FIFA, retransmisji meczów z europejskich pucharów, a także najwyższej klasy magazynów podsumowujących wydarzenia na europejskich boiskach (Eurogole) i prezentujących wywiady z najlepszymi piłkarzami świata. Eurosport HD to także najlepszy tenis, serie sportów motorowych rangi mistrzowskiej (FIA WTCC, Superbike). Transmisje uzupełnione są nadawanymi przez całą dobę najważniejszymi wiadomościami sportowymi.

/files/photo/eurosport_1_hd_black.jpg

Eurosport 2 HD

Eurosport 2 HD - francuska stacja telewizyjna należąca do sieci Eurosport. Eurosport 2 został uruchomiony 10 stycznia 2005 jako uzupełnienie oferty Eurosportu.W ciągu całego roku Eurosport 2 emituje ponad 1500 godzin bezpośrednich relacji.

/files/photo/eurosport_2_hd_black.jpg

Eleven Sports 1 HD

Eleven Sports 1 HD to kanał sportowy w całości poświęcony piłce nożnej z najwyższej półki. Relacjonuje na żywo takie rozgrywki, jak hiszpańska Liga BBVA, włoska Serie A TIM, francuskie Ligue 1 i Puchar Ligi, belgijska Jupiler Pro League, szkocka SPFL, angielskie FA Cup, Championship i Capital One Cup, brazylijskie Campeonato Brasileiro Série A i Campeonato Paulista Série A1 oraz eliminacje do Mistrzostw Świata FIFA 2018 w strefie CONMEBOL. Eleven Sports 1 nadaje 24 godziny na dobę, w rozdzielczości HD i z polskim komentarzem.

/files/photo/eleven_sports_1.png

Eleven Sports 2 HD

Kanał sportowy Eleven Sports 2 HD ma w swojej ofercie transmisje z wielkich i popularnych wydarzeń sportowych. Należą do nich, między innymi, wyścigi Formula 1, turnieje tenisowe z cyklu ATP 250, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, futbol amerykański NFL, koszykarska Lega Basket Serie A, British Speedway Elite League oraz mecze piłki nożnej, które nie mieszczą się w ramówce Eleven. Eleven Sports 2 nadaje 24 godziny na dobę, w rozdzielczości HD i z polskim komentarzem.

/files/photo/eleven_sports_2.png

Eleven Sports 3 HD

Trzeci kanał sportowy stacji Eleven prezentujący mecze piłki nożnej i piłki ręcznej, a także filmy dokumentalne o tematyce sportowej i powtórki najciekawszych wydarzeń pokazywanych w Eleven i Eleven Sports.

/files/photo/eleven_sports_3.png

Eleven Sports 4 HD

Czwarty kanał sportowy stacji Eleven transmitujący między innymi mecze niemieckiej Bundesligi, włoskiej Serie A TIM, hiszpańskiej La Ligi Santander oraz francuskiej Ligue 1 Conforama. Ofertę programową stacji wzbogacają autorskie magazyny tematyczne poświęcone piłce nożnej.

/files/photo/eleven_sports_4.png

Polsat Games

Polsat Games to stacja dla osób interesujących się grami komputerowymi. To kanał stworzony z myślą o graczach, ale skierowany nie tylko do fanów gier komputerowych czy e-sportu, ale również do pasjonatów nowych technologii i animacji. W ramówce stacji znajdą się autorskie programy gamingowe, transmisje z turniejów e-sportowych, japońskie seriale animowane oraz programy dokumentalne.

/files/photo/polsat_games.jpg

PULS 2 HD

PULS 2 HD to drugi ogólnopolski kanał Telewizji Puls. Widzowie znajdą tu programy lifestylowe, reality, najlepsze animacje, seriale, szeroki wachlarz filmów, dokumentów i programów muzycznych.
Szczególnie godne polecenia są dokumenty przyrodnicze, popołudniowe pasmo familijne oraz wieczorna oferta weekendowa, przygotowana specjalnie z myślą o miłośnikach dobrego kina – tu propozycje dla siebie znajdą zarówno wielbiciele komedii, jak i porywających filmów przygodowych.

/files/photo/puls2 hd.png

Polsat 2 HD

Polsat 2 HD – kanał Telewizji Polsat skierowany głównie do Polaków mieszkających za granicą. Oprócz powtórzeń programów z anten Polsatu, Czwórki i kanałów Telewizji Polsat, Polsat 2 nadaje także produkcje własne.

/files/photo/polsat_2_hd.jpg

TVP Seriale

TVP Seriale - polski kanał filmowy Telewizji Polskiej, nadający głównie seriale.

/files/photo/tvp_seriale.jpg

Novelas+

Novelas+ - kanał składający się z filmów fabularnych i seriali produkcji tureckiej i południowoamerykańskiej.

/files/photo/novelas.png

Polsat Rodzina

Polsat Rodzina to kanał o profilu rodzinnym, adresowany do trzech pokoleń – od dzieci, przez rodziców, po dziadków.  W ramówce stacji znajdą się m.in. programy poradnikowe, bajki edukacyjne, seriale, a także programy o tematyce chrześcijańskiej.

/files/photo/polsat_rodzina_hd.jpg

Polsat Seriale

POLSAT Seriale - jest to kanał, w którego ofercie znajdą się znane i lubiane seriale polskie i zagraniczne.

/files/photo/polsat_seriale_hd.jpg

Comedy Central HD

Comedy Central HD – Kanał prezentuje przede wszystkim najpopularniejsze seriale komediowe, a także seriale animowane i programy rozrywkowe.

/files/photo/comedy_central_hd  .png

Polsat Play HD

Polsat Play HD – kanał lifestylowy Telewizji Polsat skierowany głównie do mężczyzn. Stacja pokazuje m.in. serie dokumentalne, poradnikowe, motoryzacyjne, lifestylowe oraz sitcomy. Na antenie można zobaczyć zarówno polskie produkcje jak i zagraniczne.

/files/photo/polsat_play_hd.jpg

Polsat Cafe HD

Polsat Cafe HD - kanał lifestyle Telewizji Polsat. Emitowane są magazyny lifestylowe, talk show, programy poradnikowe i rozrywkowe, reality show, filmy dokumentalne, seriale i kino kobiece.

/files/photo/polsat_cafe_hd.jpg

TVN Style HD

TVN Style HD – kanał telewizyjny, należący do grupy TVN przeznaczony głównie dla kobiet. W wysokiej rozdzielczości HD nadawane są przede wszystkim programy o modzie, zdrowiu oraz urodzie. TVN Style stawia na własne autorskie produkcje. Wśród nich są m.in.: „Magiel towarzyski”, „Wiem, co jem i wiem, co kupuję”, „Miasto kobiet”, „Smakuj świat z Pascalem”, „Pani Gadżet”, „Sekrety chirurgii”.

/files/photo/tvn_style_hd.jpg

TVP Kobieta

TVP Kobieta – polska stacja telewizyjna Telewizji Polskiej przeznaczona do emisji programów lifestyle’owych, poradnikowych i rozrywkowych. Stacja jest skierowana głównie do kobiet.

/files/photo/tvp_kobieta.jpg

HGTV HD

HGTV HD to nowy kanał lifestylowy z portfolio Grupy TVN. Na antenie HGTV będzie można zasięgnąć porad ekspertów w zakresie dekoracji wnętrz, remontów czy ogrodnictwa.

/files/photo/hgtv4180.png

Polsat News Polityka

Polsat News Polityka  - w ramówce kanału znajdują się wyłącznie serwisy informacyjne, publicystyka i materiały z życia parlamentu.

/files/photo/polsat_news_polityka3729.jpg

NickMusic

NickMusic to całodobowy kanał muzyczny z portfolio ViacomCBS w całości poświęcony muzyce i skierowany do dzieci w wieku 6-11 lat.

/files/photo/nickmusic7278.png

Polo tv

Polo tv - to program nadający 24 godziny na dobę. Znajdziecie w nim niezapomniane hity disco polo & dance, będziecie mogli obejrzeć najsłynniejsze festiwale i koncerty z lat 90-tych. Obejrzycie ciekawe opowieści gwiazd, zespołów disco polo i nich samych, o tym jak powstawały zespoły i jakie historie wiążą się z pisaniem piosenek, które stały się wielkimi przebojami.
W Polo tv obejrzycie legendarny program Disco Polo Live z prowadzącym Robertem Klattem, a także będziecie tworzyć własną listę przebojów disco polo.

/files/photo/polo_tv.png

Disco Polo Music

Disco Polo Music to kanał muzyczny opierający się na muzyce disco polo, dance i biesiadnej. W ofercie kanału obok listy przebojów i klipów muzycznych znajdą się także programy, w których artyści oraz miłośnicy tego gatunku muzycznego polecają swoje ulubione utwory.

/files/photo/disco_polo_music.jpg

VOX Music TV

VOX Music TV to kanał telewizyjny o charakterze muzyczno-rozrywkowym. Nadaje polską i zagraniczną muzykę taneczną popularną w latach 60., 70., 80. i 90-tych.

/files/photo/vox_music_tv_630x355.png

4FUN.TV

4FUN.TV – polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym. Kanał prezentuje głównie teledyski, programy muzyczne, programy interaktywno-smsowe, a także seriale animowane dla dorosłych.

/files/photo/4funtvpng8606.png

Eska TV

Eska TV – polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym, będąca rozwinięciem multimedialnej platformy internetowej Radia Eska. Kanał Eska TV prezentuje na swojej antenie klipy muzyczne artystów znanych z anteny radiowej Eski, wywiady i informacje ze sceny muzycznej.

/files/photo/eska.png

4FUN KIDS

 

4FUN KIDS - telewizja muzyczna skierowana do odbiorców w wieku 4-35 lat. Ponad 80% ramówki stanowią programy muzyczne.

 

/files/photo/4fun_kids.jpg

STARS.TV HD

STARS.TV HD – polski kanał muzyczny. Stacja prezentuje największe przeboje lat 60., 70., 80., 90. oraz przeboje muzyki współczesnej.

/files/photo/stars.tv_black_hd.png

Eska TV Extra HD

Eska TV Extra HD polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym będąca rozwinięciem kanału Eska TV.

/files/photo/eska_tv_extra_hd.jpg

Nuta.tv HD

Nuta.tv HD to kanał muzyczny na którym znajdują się teledyski - zarówno aktualne hity muzyki pop oraz dance jak i największe przeboje z ostatnich lat. W ramówce stacji będą też koncerty gwiazd muzyki i ich biografie.

/files/photo/nuta.tv_hd.png

Power TV HD

Power TV HD to kanał muzyczny na którym zobaczycie najlepsze teledyski, największe gwiazdy polskiej muzyki dance oraz legendy gatunku eurodance. Kanał dostępny przez całą dobę.

/files/photo/power_tv_hd.png

Polsat Music HD

Polsat Music HD to kanał dla fanów najgorętszych przebojów z całego świata oraz rodzimych artystów, których utwory rozbrzmiewają w największych stacjach radiowych w kraju i są najchętniej wybierane przez użytkowników serwisów streamingowych. Stacja nie koncentruje się na jednym gatunku muzyki, ale prezentuje szeroki wybór tego, co jest obecnie najpopularniejsze w świecie muzycznym.

/files/photo/polsat_music_hd.png

Red Top TV HD

Red Top TV HD to kanał o tematyce filmowej. Prezentuje klasykę kina, w tym popularne zagraniczne produkcje.

/files/photo/red_top_tv_hd_black.png

FOKUS TV HD

Fokus TV HD to kanał o profilu edukacyjno-poznawczym adresowany do widzów w każdym wieku. W ofercie programowej obok filmów i seriali dokumentalnych znajdują się pozycje dla dzieci i młodzieży oraz programy rozrywkowe produkcji polskiej i zagranicznej.

/files/photo/fokus tv hd.png

Nowa TV HD

Nowa TV HD to kanał o profilu ogólnotematycznym z portfolio TV Spektrum, którego głównymi filarami są rozrywka, informacje, film i serial.

/files/photo/nowa_tv_hd.jpg

ZOOM TV HD

ZOOM TV HD  to nowy kanał z portfolio Cable Television Networks & Partners Sp. z o.o. o charakterze informacyjno-lifestylowym.

/files/photo/zoom_tv_hd.jpg

METRO HD

METRO HD to polski kanał ogólnotematyczny oferujący liczne propozycje filmowo-serialowe oraz formaty dokumentalne. Uzupełnieniem oferty programowej kanału będą formaty rozrywkowe, poradnikowe i wędkarskie.

/files/photo/metro_hd.png

ANTENA HD

ANTENA HD to kanał ogólnotematyczny dedykowany odbiorcom w kategorii wiekowej 50+. Oferta programowa zawiera formaty o tematyce rozrywkowej, informacyjnej i poradnikowej.

/files/photo/antena_hd.png

TVN Fabuła HD

TVN Fabuła HD to nowy kanał z bogatą ofertą filmowo - serialową. Obok znanych i lubianych seriali telewizyjnych produkcji TVN, seriali zagranicznych i filmów w ofercie programowej TVN Fabuła HD znajdą się autorskie programy adresowane do miłośników kina z najświeższymi informacjami o premierach filmowych, wydarzeniach ze świata rozrywki, celebrytach i gwiazdach ekranu.

/files/photo/tvn_fabula_hd.jpg

Super Polsat HD

Super Polsat HD to nowy kanał z portfolio Telewizji POLSAT. W ramówce nowego kanału znajdują się powtórki najpopularniejszych seriali oraz programów rozrywkowych z anteny POLSATU.

/files/photo/super_polsat_hd.jpg

TV 6

TV6 – „Szóstka” stacja telewizyjna posiadająca w ofercie programowej największe hity światowej rozrywki. Szóstka nadawana jest od poniedziałku do piątku w godzinach 12:30 - 01:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 10:30 - 01:00.

/files/photo/tv_6.jpg

TVS

TVS (Telewizja Silesia) – pierwsza regionalna stacja telewizyjna o profilu informacyjno-rozrywkowym. Kanał TVS jest kierowany głównie do mieszkańców województwa śląskiego, obejmującego historyczne ziemie Górnego Śląska i Małopolski (w tym Zagłębie Dąbrowskie i Zagłębie Krakowskie).

/files/photo/tvs.png

Tele 5

Tele 5  stacja nadaje program o charakterze rozrywkowym. W bogatej ofercie programowej widzowie znajdą seriale i filmy: sensacyjne, science-fiction, komediowe, kryminalne, obyczajowe, thrillery, horrory, dramaty. Obok dużych produkcji kina europejskiego i amerykańskiego, stacja prezentuje autorskie programy publicystyczne, kulturalne i rozrywkowe.

/files/photo/tele_5.jpg

Polonia 1

Polonia 1 to komercyjna stacja telewizyjna w Polsce, działa nieprzerwanie od 1993 roku. Dużą cześć ramówki zajmują interaktywne programy rozrywkowe emitowane na żywo, poza tym seriale, telenowele.

/files/photo/polonia_1.jpg

GOLD TV

GOLD TV to stacja skierowana do wszystkich widzów, którzy chcą przypomnieć sobie hity minionych dekad poczynając od przebojów lat 60.

/files/photo/gold_tv_zlote.jpg

TTV HD

TTV HD- to po prostu Twoja telewizja, Twojej rodziny, znajomych i sąsiadów.
Poruszane są w niej sprawy, bliskie większości z Was. Znajdziesz tutaj informacje o aktualnych wydarzeniach, obejrzysz reportaże z całej Polski i poznasz historie ludzi podobnych do Ciebie.

/files/photo/ttv-nowy.png

UKRAINA 1 HD

UKRAINA 1 HD - ogólnotematyczny kanał telewizyjny prezentujący najlepsze ukraińskie filmy, seriale i programy.

/files/photo/ukraina_1.png

France 24

France 24 to kanał informacyjny dostępny 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, nadawany w angielskiej wersji językowej (ale także w arabskiej i francuskiej). Ramówka: co pół godziny serwisy newsowe, reportaże, kroniki lifestylowe, portrety znanych postaci, programy kulturalne oraz prognoza pogody dla całego świata

/files/photo/france_24.jpg

TV5 Monde

TV5 Monde francuska stacja telewizyjna przeznaczona dla zagranicznej publiczności. Jej najważniejszym zadaniem jest promocja języka francuskiego i kultury krajów francuskojęzycznych.

/files/photo/tv_5_monde_europe.jpg

Bloomberg

Bloomberg prezentuje przez całą dobę wiadomości biznesowe i finansowe, kursy walut, kursy giełdowe, wiadomości z rynków finansowych i świata biznesu oraz wywiady ze specjalistami z branży finansowej.

/files/photo/bloomberg.jpg

BBC News

BBC News brytyjski telewizyjny kanał informacyjno-publicystyczny, nadawany przez BBC i adresowany do publiczności poza Wielką Brytanią.

/files/photo/bbc_news.jpg

FILMY

Red Top TV HD to kanał o tematyce filmowej. Prezentuje klasykę kina, w tym popularne zagraniczne produkcje.

/files/photo/red_top_tv_hd_black.png

FILMY

ale kino+ -  kanał składający się z filmów fabularnych, audycji poświęconych osobom związanym z produkcją filmową oraz filmów dokumentalnych.

/files/photo/ale_kino+_hd.jpg

FILMY

TVP Dokument HD to kanał dokumentalny dedykowany widzom, którzy chcieliby poszerzać swoje horyzonty. Ramówka zawiera bogatą ofertę programową prezentującą filmy dokumentalne klasy premium, przyrodnicze, podróżnicze, popularnonaukowe, biograficzne, a także reportaże i seriale dokumentalne.

/files/photo/tvp_dokument.png

FILMY

Novelas+ - kanał składający się z filmów fabularnych i seriali produkcji tureckiej i południowoamerykańskiej.

/files/photo/novelas.png

FILMY

Polsat Film HD – kanał tematyczny telewizji Polsat, który jest kanałem o tematyce filmowej. Można na nim zobaczyć wiele produkcji filmowych.

/files/photo/polsat_film_hd.jpg

FILMY

Comedy Central HD – Kanał prezentuje przede wszystkim najpopularniejsze seriale komediowe, a także seriale animowane i programy rozrywkowe.

/files/photo/comedy_central_hd  .png

FILMY

STOPKLATKA to kanał filmowy. Na jego antenie każdy widz znajdzie coś dla siebie. Kanał prezentuje szeroki wybór kina zagranicznego i polskiego: najlepsze komedie, wciągające thrillery, kultowe seriale, poruszające dokumenty, klasyczne westerny, trzymające w napięciu kryminały, kino kostiumowe i wielkie filmowe widowiska.

/files/photo/stopklatka453.jpg

FILMY

Tele 5  stacja nadaje program o charakterze rozrywkowym. W bogatej ofercie programowej widzowie znajdą seriale i filmy: sensacyjne, science-fiction, komediowe, kryminalne, obyczajowe, thrillery, horrory, dramaty. Obok dużych produkcji kina europejskiego i amerykańskiego, stacja prezentuje autorskie programy publicystyczne, kulturalne i rozrywkowe.

/files/photo/tele_5.jpg

FILMY

Polsat Doku HD to kanał dla wszystkich widzów poszukujących w telewizji wysokiej jakości interesujących pozycji dokumentalnych. W ramówce znajdą się zarówno propozycje dla widzów ceniących ambitne, nagradzane na festiwalach dokumenty jak i pasjonujące produkcje o charakterze familijnym. Zdecydowana większość oferty Polsat Doku to pozycje premierowe. W kanale zobaczymy programy emitowane w zagranicznych stacjach telewizyjnych m.in. BBC, National Geographic, Discovery, History, Sky Vision, Arte, ZDF a nawet w japońskiej telewizji NHK. Polsat Doku współpracuje także z Against Gravity - dystrybutorem dokumentów, które zyskały uznanie na międzynarodowych festiwalach.

/files/photo/polsat_doku_hd.jpg

FILMY

SCI FI HD to kanał telewizyjny dostarcza ekscytującą i wciągającą rozrywkę dla fanów gatunku w każdym wieku. Wraz z uznanymi produkcjami science-ficition, hitami filmowymi, serialami o nadprzyrodzonych zjawiskach pełnych akcji i przygody

/files/photo/scifi.jpg

FILMY

TVN Fabuła HD to nowy kanał z bogatą ofertą filmowo - serialową. Obok znanych i lubianych seriali telewizyjnych produkcji TVN, seriali zagranicznych i filmów w ofercie programowej TVN Fabuła HD znajdą się autorskie programy adresowane do miłośników kina z najświeższymi informacjami o premierach filmowych, wydarzeniach ze świata rozrywki, celebrytach i gwiazdach ekranu.

/files/photo/tvn_fabula_hd.jpg

FILMY

Kino Polska – polska komercyjna stacja telewizyjna. W ramówce stacji znajdują się polskie i zagraniczne produkcje: seriale animowane, filmy dokumentalne, fabularne, kroniki, kino niezależne oraz wydarzenia kulturalne i koncerty.

/files/photo/kino_polska.png

FILMY

TVP Seriale - polski kanał filmowy Telewizji Polskiej, nadający głównie seriale.

/files/photo/tvp_seriale.jpg

FILMY

Kino TV to ulubione przez widzów kino rozrywkowe i popularne seriale.

/files/photo/kino tv162.png

FILMY

13 Ulica HD - filmowy kanał telewizyjny nadawany przez 24 godziny na dobę w polskiej wersji językowej. Na ramówkę stacji składają się w znacznej większości różnorodne seriale z dużą dawką intrygi i sensacji oraz filmy kryminalne.

/files/photo/13_ulica_hd.png

FILMY

BBC Brit to kanał o profilu rozrywkowym. Na ramówkę stacji składać się będą przede wszystkim programy poœświęcone takim tematom, jak: kulinaria, muzyka, sport czy motoryzacja.

/files/photo/bbc_brit.jpg

FILMY

TV6 – „Szóstka” stacja telewizyjna posiadająca w ofercie programowej największe hity światowej rozrywki. Szóstka nadawana jest od poniedziałku do piątku w godzinach 12:30 - 01:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 10:30 - 01:00.

/files/photo/tv_6.jpg

FILMY

FX HD - w całości poświęcony jest serialom. W jego ofercie znajdują się najlepsze produkcje amerykańskie, pochodzące ze znanych i cenionych wytwórni filmowych. Jest to kanał dynamiczny, spontaniczny i odważny, nadawany w jakości HD. Emitowane są na nim zarówno seriale akcji, komedie, sci-fi, dramaty, thrillery, jak i animacje. FX skierowany jest do wymagających widzów, poszukujących wszechstronnej rozrywki na najwyższym poziomie.

/files/photo/fx_hd6512.png

FILMY

FX Comedy HD to kanał o charakterze komediowym. W ofercie programowej stacji znajdą się przede wszystkim najpopularniejsze seriale komediowe i animowane.

/files/photo/fx_comedy_hd.png

FILMY

FilmBox Extra HD - oferuje przeboje kinowe, znakomite filmy i genialne seriale w najwyższej jakości obrazu i dźwięku powalające poczuć klimat prawdziwego wielkoekranowego kina. FilmBox Extra HD adresowany jest dla szczególnie wymagających miłośników kina, dla których znakomita jakość obrazu i dźwięku jest tak samo ważna, jak dobry film.Nadawany 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, bez reklam.

/files/photo/fimbox extra hd.jpg

FILMY

BBC First - kanał telewizyjny z najlepszymi brytyjskimi serialami, wzbogacony o napisy w języku polskim i angielskim.
BBC First jest adresowany do publiczności poszukującej oryginalnych, innowacyjnych brytyjskich seriali typu premium.

/files/photo/bbc_first6847.png

FILMY

FilmBox Premium HD to hollywoodzkie hity filmowe krótko po ich premierze oraz nagradzane na festiwalach filmowych i doceniane przez widzów filmy i seriale.

/files/photo/filmbox premium hd.png

FILMY

FilmBox Family - to klasyka rozrywki dla całej rodziny. Prezentuje filmy, które spodobają się zarówno dzieciom, jak i dorosłym. W ofercie kanału znajdują się popularne produkcje dla dzieci i młodzieży, kreskówki, zabawne komedie oraz seriale i filmy familijne. Wspólna rodzinna zabawa gwarantowana!Nadawany 7 dni w tygodniu, 20 godzin na dobę od 7.00 do 3.00, bez reklam.

/files/photo/filmbox_family7460.jpg

LIFESTYLE

CANAL+ DOMO -  program o charakterze wyspecjalizowanym: poradnikowo-dokumentalny.

/files/photo/canal+_domo_rgb.png

LIFESTYLE

CANAL+ Kuchnia -  kanał składający się z kulinarnych audycji poradnikowych, a także filmów i serii dokumentalnych, magazynów typu „reality” oraz filmów i serii fabularnych poświęconych tematyce gotowania.

/files/photo/canal+_kuchnia_rgb522.png

LIFESTYLE

Red Carpet TV HD to kanał promujący polską i światową kulturę oraz poświęcony promowaniu nowości filmowych, teatralnych, muzycznych i literackich.

/files/photo/red-carpet-tv-logo.png

LIFESTYLE

TVP Kobieta – polska stacja telewizyjna Telewizji Polskiej przeznaczona do emisji programów lifestyle’owych, poradnikowych i rozrywkowych. Stacja jest skierowana głównie do kobiet.

/files/photo/tvp_kobieta.jpg

LIFESTYLE

Discovery Life HD to kanał o profilu rozrywkowym skierowany do całej rodziny. Na ofertę stacji składają się liczne seriale dokumentalne, programy rozrywkowe i reality show oraz filmy i seriale fabularne.

/files/photo/discovery_life_logo_mint_on_white_2019.jpg

LIFESTYLE

HGTV HD to nowy kanał lifestylowy z portfolio Grupy TVN. Na antenie HGTV będzie można zasięgnąć porad ekspertów w zakresie dekoracji wnętrz, remontów czy ogrodnictwa.

/files/photo/hgtv4180.png

LIFESTYLE

HOME TV HD to kanał skierowany do widzów zainteresowanych tematyką nieruchomości, aranżacji przestrzeni, ogrodnictwem oraz życiem w domowym zaciszu.

/files/photo/home_tv_hd644.jpg

LIFESTYLE

Polsat Games to stacja dla osób interesujących się grami komputerowymi. To kanał stworzony z myślą o graczach, ale skierowany nie tylko do fanów gier komputerowych czy e-sportu, ale również do pasjonatów nowych technologii i animacji. W ramówce stacji znajdą się autorskie programy gamingowe, transmisje z turniejów e-sportowych, japońskie seriale animowane oraz programy dokumentalne.

/files/photo/polsat_games.jpg

LIFESTYLE

Polsat Rodzina to kanał o profilu rodzinnym, adresowany do trzech pokoleń – od dzieci, przez rodziców, po dziadków.  W ramówce stacji znajdą się m.in. programy poradnikowe, bajki edukacyjne, seriale, a także programy o tematyce chrześcijańskiej.

/files/photo/polsat_rodzina_hd.jpg

LIFESTYLE

Polsat Play HD – kanał lifestylowy Telewizji Polsat skierowany głównie do mężczyzn. Stacja pokazuje m.in. serie dokumentalne, poradnikowe, motoryzacyjne, lifestylowe oraz sitcomy. Na antenie można zobaczyć zarówno polskie produkcje jak i zagraniczne.

/files/photo/polsat_play_hd.jpg

LIFESTYLE

Polsat Cafe HD - kanał lifestyle Telewizji Polsat. Emitowane są magazyny lifestylowe, talk show, programy poradnikowe i rozrywkowe, reality show, filmy dokumentalne, seriale i kino kobiece.

/files/photo/polsat_cafe_hd.jpg

LIFESTYLE

Polsat Viasat Explore HD to kanał dla prawdziwych mężczyzn. Zwykłych-niezwykłych ludzi, którzy ciężko pracują i wspaniale się bawią, realizując niesamowite marzenia. Niestraszne im trudy nowych doświadczeń – nagrodą jest radość odkrywania i przesuwanie granic możliwości. Polsat Viasat Explore to akcja i inspiracja, to historie ludzi, którzy stawiają sobie poprzeczkę naprawdę wysoko.

/files/photo/explore_polsat_hd8641.png

LIFESTYLE

BBC Lifestyle – brytyjska stacja telewizyjna lifestyle dla pań. Kanał należy do spółki BBC World. Ramówkę kanału wypełniają filmy o zdrowiu, urodzie, kuchni, modzie, domu oraz o opiece nad dziećmi ich rozwoju i zdrowiu.

/files/photo/bbc_lifestyle_uk.png

LIFESTYLE

TVN Style HD – kanał telewizyjny, należący do grupy TVN przeznaczony głównie dla kobiet. W wysokiej rozdzielczości HD nadawane są przede wszystkim programy o modzie, zdrowiu oraz urodzie. TVN Style stawia na własne autorskie produkcje. Wśród nich są m.in.: „Magiel towarzyski”, „Wiem, co jem i wiem, co kupuję”, „Miasto kobiet”, „Smakuj świat z Pascalem”, „Pani Gadżet”, „Sekrety chirurgii”.

/files/photo/tvn_style_hd.jpg

LIFESTYLE

Food Network HD to kanał lifestylowy z portfolio Grupy TVN, kierujący swoje propozycje do amatorów gotowania. Na ofertę programową stacji składają się magazyny, seriale dokumentalne, teleturnieje oraz formaty typu talk-show oraz reality show o profilu kulinarnym.

/files/photo/food_network_hd5506.png

BAJKI

teleTOON+ - kanał składający się z filmów animowanych, fabularnych seriali i programów edukacyjnych dla dzieci oraz audycji o tematyce komputerowej.

/files/photo/teletoon+_hd.jpg

BAJKI

MiniMini+ - kanał składający się z filmów animowanych, fabularnych seriali i programów edukacyjnych dla dzieci.

/files/photo/minimini+_hd.jpg

BAJKI

Top Kids HD kanał który emituje zrekonstruowane cyfrowo kultowe seriale animowane z lat 80-tych i 90-tych XX wieku.

/files/photo/top_kids_hd.png

BAJKI

Disney Junior to kanał emitujący programy dla dzieci w wieku przedszkolnym. Są to głównie edukacyjne seriale animowane, a także seriale przygodowe.

/files/photo/disney-junior-logo-1f38185449-seeklogo.com[1]2844.png

BAJKI

Disney Channel HD - to międzynarodowa stacja telewizyjna emitująca produkcje Disneya. Zajmuje się też produkcją własnych filmów i seriali.

/files/photo/disney_channel_hd.jpg

BAJKI

Disney XD – stacja telewizyjna przeznaczona dla dzieci i młodzieży w przedziale wiekowym pomiędzy 6 – 14 lat. Jego ramówka oparta jest na serialach i serialach animowanych.

/files/photo/dxd_xd3855.png

BAJKI

Nick Jr. to kanał dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat na którym można obejrzeć interaktywne, pobudzające wyobraźnię bajki, łączące zabawę z edukacją. Kreskówki które są emitowane na kanale nie tylko bawią, ale również uczą m.in. podstaw języka angielskiego czy wzorów matematycznych. Nick Jr. nadaje w języku polskim 24 godziny na dobę.

/files/photo/nick_jr.png

BAJKI

TVP ABC to kanał dziecięcy Telewizji Polskiej skierowany do najmłodszej widowni w wieku od 3 do 12 lat. W ofercie stacji znajdują się programy i magazyny edukacyjne dla dzieci (m.in. "Dlaczego? Po co? Jak?", "Lippy & Messy"), teleturnieje muzyczne ("Dźwiękogra") oraz najpopularniejsze seriale animowane i przygodowe, jak np.: "Miś Uszatek", "Bolek i Lolek", "Przygody Koziołka Matołka", "Smerfy", "Pszczółka Maja", "Domisie", "Stawiam na Tolka Banana". Dla młodych widzów przygotowano godzinne pasmo "Wieczorynka", emitowane codziennie między godz. 19.00 a 20.00.

/files/photo/tvpabc.jpg

BAJKI

Baby TV – kanał telewizyjny, przeznaczony dla dzieci w wieku do 3 lat. Emitowane są na nim filmy animowane bez przemocy. Kanał nie nadaje reklam, zamiast których można usłyszeć piosenki dla najmłodszych.

/files/photo/baby_tv_eu.png

BAJKI

Nickelodeon – kanał telewizyjny przeznaczony dla dzieci i młodzieży. Kanał w głównej mierze nadaje seriale i bajki własnej produkcji.

/files/photo/nickelodeon_2023_logo.png

BAJKI

2x2 TV to kanał dedykowany fanom animacji i gier. Stacja prezentuje najlepsze seriale animowane z całego świata -
zarówno niepokazywane do tej pory nowości, jak i również kultowe seriale, które podbiły serca widzów. Ponadto na widzów
czekają audycje muzyczne oraz poświęcone grom wideo i najnowszym technologiom. Grupą docelową kanału jest młodzież.

/files/photo/2x2-logo-nowe-samo1.png

BAJKI

BBC CBeebies – brytyjski kanał telewizyjny należący do publicznego nadawcy radiowo-telewizyjnego BBC i przeznaczony dla dzieci od 2 do 5 roku życia.

/files/photo/bbc_cbeebies_uk.png

POPULARNONAUKOWE

Planete+ - kanał składający się w większości z audycji popularno naukowych oraz filmów dokumentalnych.

/files/photo/planete+_hd.jpg

POPULARNONAUKOWE

TLC HD - kanał telewizyjny na którego antenie nadawane są filmy dokumentalne, programy popularnonaukowe o podróżach i stylu życia.

/files/photo/tlc_hd.png

POPULARNONAUKOWE

Discovery Science HD – telewizyjny kanał tematyczny nadający filmy dokumentalne i programy popularnonaukowe poświęcone szeroko pojętym naukom ścisłym i przyrodniczym. Na kanale można znaleźć m.in. programy poświęcone sprawom ekologii i środowiska, katastrofom, współczesnej inżynierii, technologii, jak również popularne serie z gatunku popscience.

/files/photo/discovery_science_hd.jpg

POPULARNONAUKOWE

Investigation Discovery HD – dokumentalny kanał tematyczny poświęcony policyjnym śledztwom i zbrodniom.

/files/photo/id_hd5235.jpg

POPULARNONAUKOWE

National Geographic HD to stacja z portfolio FOX International Channels o profilu dokumentalnym. Na ofertę programową kanału składają się przede wszystkim liczne seriale dokumentalne poświęcone m.in. astronomii, technice, motoryzacji czy turystyce.

/files/photo/national_geographic_hd.png

POPULARNONAUKOWE

DTX HD to stacja skierowana głównie do młodych mężczyzn. W ofercie stacji znajdują się produkcje poświęcone motoryzacji, a także formaty o tematyce podróżniczej czy lifestylowej.

/files/photo/dtx_hd.png

POPULARNONAUKOWE

Discovery Channel HD – edukacyjny kanał telewizyjny. Emituje przez 24 godziny dziennie filmy i programy popularnonaukowe, historyczne i przyrodnicze.

/files/photo/discovery_channel_hd_czarne.jpg

POPULARNONAUKOWE

Da Vinci - stacja edukacyjna TV przeznaczona dla dzieci i młodzieży. Stacja skupia się na tematyce przyrodniczej, społecznej, naukach o ziemi i naukach społecznych. Nadaje magazyny naukowe, filmy dokumentalne oraz seriale popularno-naukowe.

/files/photo/da_vinci_hd.jpg

SPORTOWE

CANAL+ Sport 5 HD - polskojęzyczny program telewizyjny o charakterze sportowym, nadawany przynajmniej 12 godzin na dobę, 7 dni w tygodniu, na który składają się m.in. relacje z wydarzeń sportowych.

/files/photo/canal+_sport_5_hd4284.jpg

SPORTOWE

Polsat Sport Fight HD nadawany jest 7 dni w tygodniu przez co najmniej 18 godzin na dobę. Polsat Sport Fight HD to kanał poświęcony w całości sportom walki. Antenę wypełnią ekscytujące pojedynki stoczone w ringu w trakcie największych gal – do których prawa do transmisji ma Telewizja Polsat – będą to m.in. Polsat Boxing Night, gale boksu zawodowego HBO, TOP Rank, Showtime, Matchroom czy mieszanych sztuk walki spod szyldu KSW, MMA Attack czy FEN.

/files/photo/polsat_sport_fight_hd7595.jpg

SPORTOWE

Trzeci kanał sportowy stacji Eleven prezentujący mecze piłki nożnej i piłki ręcznej, a także filmy dokumentalne o tematyce sportowej i powtórki najciekawszych wydarzeń pokazywanych w Eleven i Eleven Sports.

/files/photo/eleven_sports_3.png

SPORTOWE

Polsat Sport 1 HD -  polska stacja telewizyjna o profilu sportowym, należąca do grupy kanałów Telewizji Polsat.

/files/photo/polsat_sport_1_hd3450.png

SPORTOWE

Polsat Sport 2 HD - polska stacja telewizyjna o profilu sportowym, należąca do grupy Polsat. Najważniejsze pozycje w ofercie Polsatu Sport to dyscypliny sportowe takie jak: piłka ręczna, siatkówka, boks, sporty walki i Formuła 1 realizowane w wysokiej rozdzielczości.

/files/photo/polsat_sport_2_hd.png

SPORTOWE

TVN Turbo HD - kanał kierowany dla mężczyzn, emituje programy motoryzacyjne, sportowe oraz dokumentalne realizowane w wysokiej rozdzielczości. Oprócz motoryzacji, poruszanych jest wiele innych męskich tematów takich jak sport, styl życia czy nowinki technologiczne.

/files/photo/tvnturbohd8650.png

SPORTOWE

TVP Sport HD – kanał tematyczny Telewizji Polskiej S.A. o charakterze sportowym. Poza transmisjami z bieżących wydarzeń sportowych krajowych i światowych stacja emituje, archiwalne materiały TVP, reportaże oraz filmy dokumentalne.

/files/photo/tvp sport.jpg

SPORTOWE

Eurosport 1 HD – francuska stacja telewizyjna o profilu sportowym, dająca możliwość oglądania wydarzeń sportowych w jakości HD. Kanał ten oferuje najbogatszą ofertę relacji ze sportów zimowych, w tym ze skoków narciarskich, biegów narciarskich i biathlonu, a także piłki nożnej w postaci relacji z turniejów rozgrywanych pod egidą UEFA i FIFA, retransmisji meczów z europejskich pucharów, a także najwyższej klasy magazynów podsumowujących wydarzenia na europejskich boiskach (Eurogole) i prezentujących wywiady z najlepszymi piłkarzami świata. Eurosport HD to także najlepszy tenis, serie sportów motorowych rangi mistrzowskiej (FIA WTCC, Superbike). Transmisje uzupełnione są nadawanymi przez całą dobę najważniejszymi wiadomościami sportowymi.

/files/photo/eurosport_1_hd_black.jpg

SPORTOWE

Eurosport 2 HD - francuska stacja telewizyjna należąca do sieci Eurosport. Eurosport 2 został uruchomiony 10 stycznia 2005 jako uzupełnienie oferty Eurosportu.W ciągu całego roku Eurosport 2 emituje ponad 1500 godzin bezpośrednich relacji.

/files/photo/eurosport_2_hd_black.jpg

SPORTOWE

Kanał sportowy Eleven Sports 2 HD ma w swojej ofercie transmisje z wielkich i popularnych wydarzeń sportowych. Należą do nich, między innymi, wyścigi Formula 1, turnieje tenisowe z cyklu ATP 250, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, futbol amerykański NFL, koszykarska Lega Basket Serie A, British Speedway Elite League oraz mecze piłki nożnej, które nie mieszczą się w ramówce Eleven. Eleven Sports 2 nadaje 24 godziny na dobę, w rozdzielczości HD i z polskim komentarzem.

/files/photo/eleven_sports_2.png

SPORTOWE

Polsat Sport 3 HD – polska stacja telewizyjna o profilu informacyjno-sportowym, należąca do grupy kanałów telewizji Polsat. W ramówce Polsat Sport 3 HD znajdują się m.in. serwisy informacyjne oraz programy publicystyczne. Głównym punktem programu jest cogodzinny serwis informacyjny, emitowany między 7.00, a 22.00. O 23.00 na antenie kanału pojawia się 15 minutowe „Sportowe podsumowanie dnia”. Ofertę kanału wypełniają transmisje na żywo siatkówki, piłki ręcznej, golfa czy tenisa. Istotnym elementem programu Polsatu Sport 3 HD jest publicystyka sportowa.

/files/photo/polsat_sport_3_hd.png

OGÓLNOTEMATYCZNE

ANTENA HD to kanał ogólnotematyczny dedykowany odbiorcom w kategorii wiekowej 50+. Oferta programowa zawiera formaty o tematyce rozrywkowej, informacyjnej i poradnikowej.

/files/photo/antena_hd.png

OGÓLNOTEMATYCZNE

UKRAINA 1 HD - ogólnotematyczny kanał telewizyjny prezentujący najlepsze ukraińskie filmy, seriale i programy.

/files/photo/ukraina_1.png

OGÓLNOTEMATYCZNE

TVP Nauka to kanał o profilu dokumentalnym popularyzujący wiedzę z zakresu nauk ścisłych, przyrodniczych, technicznych, ekologii, medycyny, a także nauk społecznych oraz o ziemi.

/files/photo/tvp_nauka_hd.jpg

OGÓLNOTEMATYCZNE

Polonia 1 to komercyjna stacja telewizyjna w Polsce, działa nieprzerwanie od 1993 roku. Dużą cześć ramówki zajmują interaktywne programy rozrywkowe emitowane na żywo, poza tym seriale, telenowele.

/files/photo/polonia_1.jpg

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV5 Monde francuska stacja telewizyjna przeznaczona dla zagranicznej publiczności. Jej najważniejszym zadaniem jest promocja języka francuskiego i kultury krajów francuskojęzycznych.

/files/photo/tv_5_monde_europe.jpg

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4 HD – kanał emitujący filmy i seriale, programy rozrywkowe, kulturalne oraz programy interaktywne, a także transmituje wydarzenia sportowe m.in.: mecze siatkarskiej Plus Ligi, mecze piłki ręcznej, relacje z Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata WRC.

/files/photo/tv_4_hd.jpg

OGÓLNOTEMATYCZNE

Polsat 2 HD – kanał Telewizji Polsat skierowany głównie do Polaków mieszkających za granicą. Oprócz powtórzeń programów z anten Polsatu, Czwórki i kanałów Telewizji Polsat, Polsat 2 nadaje także produkcje własne.

/files/photo/polsat_2_hd.jpg

OGÓLNOTEMATYCZNE

METRO HD to polski kanał ogólnotematyczny oferujący liczne propozycje filmowo-serialowe oraz formaty dokumentalne. Uzupełnieniem oferty programowej kanału będą formaty rozrywkowe, poradnikowe i wędkarskie.

/files/photo/metro_hd.png

OGÓLNOTEMATYCZNE

Telewizja WP HD to kanał o profilu ogólnotematycznym, którego najważniejszymi filarami są publicystyka, informacje, lifestyle oraz seriale fabularne i dokumentalne. 

/files/photo/wp_hd8841.png

OGÓLNOTEMATYCZNE

Nowa TV HD to kanał o profilu ogólnotematycznym z portfolio TV Spektrum, którego głównymi filarami są rozrywka, informacje, film i serial.

/files/photo/nowa_tv_hd.jpg

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV Puls HD – kanał dla całej rodziny, bajki filmy i seriale, programy dokumentalne każdy znajdzie coś dla siebie.

/files/photo/tv puls hd.png

OGÓLNOTEMATYCZNE

PULS 2 HD to drugi ogólnopolski kanał Telewizji Puls. Widzowie znajdą tu programy lifestylowe, reality, najlepsze animacje, seriale, szeroki wachlarz filmów, dokumentów i programów muzycznych.
Szczególnie godne polecenia są dokumenty przyrodnicze, popołudniowe pasmo familijne oraz wieczorna oferta weekendowa, przygotowana specjalnie z myślą o miłośnikach dobrego kina – tu propozycje dla siebie znajdą zarówno wielbiciele komedii, jak i porywających filmów przygodowych.

/files/photo/puls2 hd.png

OGÓLNOTEMATYCZNE

Fokus TV HD to kanał o profilu edukacyjno-poznawczym adresowany do widzów w każdym wieku. W ofercie programowej obok filmów i seriali dokumentalnych znajdują się pozycje dla dzieci i młodzieży oraz programy rozrywkowe produkcji polskiej i zagranicznej.

/files/photo/fokus tv hd.png

OGÓLNOTEMATYCZNE

TVP Rzeszów w nowej odsłonie w nowej TVP Regionalnej od 1 września! To oznacza cztery i pół godzinny własnych premierowych programów informacyjnych i publicystycznych, a dodatkowo dwie i pół godziny wspólnych produkcji z innymi ośrodkami TVP.
W dni powszednie TVP Rzeszów można oglądać w godzinach 7:30-8:00, 15:00-16:00, 17:30-19:00, 20:00-21:00 i 22:00-22:30. W weekendy: 10:00-11.00, 15:00 -16:00, 17:30-19:00, 20:00-21:00 i 22:00-23:00 . Aktualności od 1 września nadawane są o 18.30, 20.00 i 22.00.  Pozostałą część nowej ramówki TVP Rzeszów wypełniają propozycje w ramach tzw. pasma wspólnego.

/files/photo/tvp3_rzeszow_podst.jpg

OGÓLNOTEMATYCZNE

TVP Polonia – kanał Telewizji Polskiej skierowany w głównej mierze do Polaków mieszkających za granicą. Korzysta z bogatego archiwum TVP oferując filmy fabularne, seriale, dokumenty ale i także źródłem bieżących informacji z kraju dla Polonii retransmitując programy informacyjne (Wiadomości, Teleexpress)

/files/photo/tvp_polonia.png

OGÓLNOTEMATYCZNE

Telewizja Trwam – polska stacja telewizyjna o charakterze katolicko-społecznym, z siedzibą w Toruniu, należąca do Fundacji Lux Veritatis.

/files/photo/trwam.png

OGÓLNOTEMATYCZNE

TVP Kultura – kanał tematyczny TVP, poświęcony tematyce kulturalne. Kanał emituje programy o literaturze, teatrze, filmie, muzyce i tzw. "kulturze korzeni" (folklor, itp.). Prezentuje też dorobek kultury offowej.

/files/photo/02_tvp_kultura_rgb.jpg.jpg

OGÓLNOTEMATYCZNE

TTV HD- to po prostu Twoja telewizja, Twojej rodziny, znajomych i sąsiadów.
Poruszane są w niej sprawy, bliskie większości z Was. Znajdziesz tutaj informacje o aktualnych wydarzeniach, obejrzysz reportaże z całej Polski i poznasz historie ludzi podobnych do Ciebie.

/files/photo/ttv-nowy.png

OGÓLNOTEMATYCZNE

TVS (Telewizja Silesia) – pierwsza regionalna stacja telewizyjna o profilu informacyjno-rozrywkowym. Kanał TVS jest kierowany głównie do mieszkańców województwa śląskiego, obejmującego historyczne ziemie Górnego Śląska i Małopolski (w tym Zagłębie Dąbrowskie i Zagłębie Krakowskie).

/files/photo/tvs.png

OGÓLNOTEMATYCZNE

TVP 1 HD - Program Pierwszy Telewizji Polskiej nadawany w jakości HD, potocznie zwany Jedynką, polska publiczna stacja telewizyjna, będąca źródłem kultury i informacji dla milionów widzów.

/files/photo/tvp1hd.png

OGÓLNOTEMATYCZNE

TVP 2 HD - Program Drugi Telewizji Polskiej nadawany w jakości HD, potocznie Dwójka. Jest kanałem telewizyjnym o bardzo różnorodnym programie. Emituje filmy fabularne i dokumentalne, seriale, programy kulturalne i rozrywkowe.

/files/photo/tvp2hd.png

OGÓLNOTEMATYCZNE

Polsat HD – pierwsza komercyjna telewizja w Polsce. Oferuje najwyższej jakości rozrywkę w rozdzielczości HD: seriale, zagraniczne hity filmowe, sport na światowym poziomie, programy z udziałem gwiazd oraz wydarzenia muzyczne i wielkie koncerty gwiazd estrady.

/files/photo/polsat_hd9401.jpg

OGÓLNOTEMATYCZNE

TVN HD – polska komercyjna stacja telewizyjna. Ogólnotematyczny program nadawany w standardzie HD. Wysokiej klasy filmy, popularne seriale, rzetelne i obiektywne informacje, publicystyka, sport, profesjonalnie przygotowane teleturnieje oraz programy muzyczne i satyryczne to wizytówka TVN-u.

/files/photo/tvn_hd.png

OGÓLNOTEMATYCZNE

TVN 7 HD (tzw. Siódemka) – kanał telewizyjny należący do Grupy TVN o profilu rozrywkowo-filmowym. Stacja nadaje głównie telenowele, seriale, filmy fabularne, programy interaktywne i rozrywkowe. Możliwość oglądania kanału w standardzie HD.

/files/photo/tvn_79677.jpg

NAUKOWE

BBC Earth to kanały o charakterze edukacyjnym. Oferta programowa stacji to przede wszystkim filmy i seriale dokumentalne.

/files/photo/bbc_earth_hd.jpg

SERIALE

Super Polsat HD to nowy kanał z portfolio Telewizji POLSAT. W ramówce nowego kanału znajdują się powtórki najpopularniejszych seriali oraz programów rozrywkowych z anteny POLSATU.

/files/photo/super_polsat_hd.jpg

SERIALE

POLSAT Seriale - jest to kanał, w którego ofercie znajdą się znane i lubiane seriale polskie i zagraniczne.

/files/photo/polsat_seriale_hd.jpg

INFORMACYJNE

TVP Info HD - samodzielny, całodobowy kanał informacyjny.

/files/photo/tvp_info_hd.png

INFORMACYJNE

TVN24 HD – telewizja informacyjna, nadająca serwisy informacyjne zawierające najświeższe informacje z kraju i ze świata.

/files/photo/tvn_24_hd_logo[1].png

INFORMACYJNE

Polsat News Polityka  - w ramówce kanału znajdują się wyłącznie serwisy informacyjne, publicystyka i materiały z życia parlamentu.

/files/photo/polsat_news_polityka3729.jpg

INFORMACYJNE

France 24 to kanał informacyjny dostępny 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, nadawany w angielskiej wersji językowej (ale także w arabskiej i francuskiej). Ramówka: co pół godziny serwisy newsowe, reportaże, kroniki lifestylowe, portrety znanych postaci, programy kulturalne oraz prognoza pogody dla całego świata

/files/photo/france_24.jpg

INFORMACYJNE

BBC News brytyjski telewizyjny kanał informacyjno-publicystyczny, nadawany przez BBC i adresowany do publiczności poza Wielką Brytanią.

/files/photo/bbc_news.jpg

INFORMACYJNE

Bloomberg prezentuje przez całą dobę wiadomości biznesowe i finansowe, kursy walut, kursy giełdowe, wiadomości z rynków finansowych i świata biznesu oraz wywiady ze specjalistami z branży finansowej.

/files/photo/bloomberg.jpg

INFORMACYJNE

POLSAT News 2 to nowy kanał publicystyczno-informacyjny z portfolio Telewizji POLSAT, skierowany do widzów zainteresowanych informacjami na temat politycznych i gospodarczych wydarzeń na świecie.

/files/photo/polsat_news_2.jpg

INFORMACYJNE

TVN Biznes i Świat HD to kanał o profilu informacyjno-ekonomicznym, skierowany głównie do osób zainteresowanych informacjami gospodarczymi z zagranicy.

/files/photo/tvn24bis.jpg

INFORMACYJNE

Polsat News HD – kanał informacyjno-publicystyczny Grupy Polsat.

/files/photo/polsat_news_hd4615.png

INFORMACYJNE

ZOOM TV HD  to nowy kanał z portfolio Cable Television Networks & Partners Sp. z o.o. o charakterze informacyjno-lifestylowym.

/files/photo/zoom_tv_hd.jpg

HISTORYCZNE

TVP Historia - kanał o tematyce historycznej TVP. Oparty jest przede wszystkim na produkcji własnych programów oraz zasobach archiwalnych TVP.

/files/photo/tvp_historia.png

HISTORYCZNE

History HD - polskojęzyczny kanał telewizyjny, nadawany w wysokiej rozdzielczości obrazu HD. Stacja swoją tematyką obejmuje historię starożytną i współczesną, historię wojskowości i konfliktów zbrojnych oraz programy poświęcone wynalazkom, odkryciom i technologiom. Program różni się ramówką od siostrzanego kanału History nadawanego w wersji SD.

/files/photo/history_black_hd.png

HISTORYCZNE

Discovery Historia - kanał telewizyjny oferujący produkcje polskie i zagraniczne, prezentujący nowe podejście do historii współczesnej, starożytnej oraz do informacji o dziejach Polski i militariach.

/files/photo/discovery_historia6078.png

HISTORYCZNE

Polsat Viasat History HD to kanał oferujący widzom fascynującą wyprawę w przeszłość poprzez wysokiej jakości programy, które jednocześnie bawią i uczą. Historia ożywa na ekranie w ciekawych spotkaniach i podczas niezwykłych podróży w czasie. Zawartość programowa Polsat Viasat History to programy nowe i nowoczesne, dotyczące wydarzeń historycznych, które wpłynęły na losy świata.

/files/photo/history_polsat_hd.jpg

PRZYRODNICZO-PODRÓŻNICZE

Adventure HD to kanał o profilu dokumentalnym. W ofercie znajduje się szeroki wachlarz programów produkcji polskiej i zagranicznej, głównie są to programy o charakterze przygodowym, a także magazyny podróżnicze.

/files/photo/adventure_hd.png

PRZYRODNICZO-PODRÓŻNICZE

Travel Channel HD to stacja poświęcona tematyce podróżniczej. W ramówce kanału znajdują się seriale dokumentalne skierowane do miłośników podróży, przygód czy dalekich wypraw.

/files/photo/travel_channel_hd4296.png

PRZYRODNICZO-PODRÓŻNICZE

Polsat Viasat Explore HD to kanał dla prawdziwych mężczyzn. Zwykłych-niezwykłych ludzi, którzy ciężko pracują i wspaniale się bawią, realizując niesamowite marzenia. Niestraszne im trudy nowych doświadczeń – nagrodą jest radość odkrywania i przesuwanie granic możliwości. Polsat Viasat Explore to akcja i inspiracja, to historie ludzi, którzy stawiają sobie poprzeczkę naprawdę wysoko.

/files/photo/explore_polsat_hd8641.png

PRZYRODNICZE

National Geographic Wild HD - prezentuje on głównie programy dotyczące dzikiej przyrody. Możliwość oglądania kanału w standardzie HD.

/files/photo/national_geographic_wild_hd.jpg

PRZYRODNICZE

Animal Planet HD - kanał telewizyjny który emituje głównie programy dokumentalne o zwierzętach i przyrodzie.

/files/photo/animal_planet_11452.png

PRZYRODNICZE

Polsat Viasat Nature HD to kanał przyrodniczy dla całej rodziny, którego zawartość programowa zadowoli zarówno młodego widza jak i dojrzałego odbiorcę. Wraz z Polsat Viasat Nature HD towarzyszymy badaczom przyrody, weterynarzom oraz celebrytom w ich fascynującej podróży, podczas której dowiadujemy się więcej o niebezpiecznych drapieżnikach, słodkich domowych pupilkach oraz dzikich zwierzętach z całego świata.

/files/photo/polsat_viasat_nature_hd.png

MUZYCZNE

STARS.TV HD – polski kanał muzyczny. Stacja prezentuje największe przeboje lat 60., 70., 80., 90. oraz przeboje muzyki współczesnej.

/files/photo/stars.tv_black_hd.png

MUZYCZNE

Nuta.tv HD to kanał muzyczny na którym znajdują się teledyski - zarówno aktualne hity muzyki pop oraz dance jak i największe przeboje z ostatnich lat. W ramówce stacji będą też koncerty gwiazd muzyki i ich biografie.

/files/photo/nuta.tv_hd.png

MUZYCZNE

Power TV HD to kanał muzyczny na którym zobaczycie najlepsze teledyski, największe gwiazdy polskiej muzyki dance oraz legendy gatunku eurodance. Kanał dostępny przez całą dobę.

/files/photo/power_tv_hd.png

MUZYCZNE

Disco Polo Music to kanał muzyczny opierający się na muzyce disco polo, dance i biesiadnej. W ofercie kanału obok listy przebojów i klipów muzycznych znajdą się także programy, w których artyści oraz miłośnicy tego gatunku muzycznego polecają swoje ulubione utwory.

/files/photo/disco_polo_music.jpg

MUZYCZNE

Eska TV Extra HD polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym będąca rozwinięciem kanału Eska TV.

/files/photo/eska_tv_extra_hd.jpg

MUZYCZNE

Polsat Music HD to kanał dla fanów najgorętszych przebojów z całego świata oraz rodzimych artystów, których utwory rozbrzmiewają w największych stacjach radiowych w kraju i są najchętniej wybierane przez użytkowników serwisów streamingowych. Stacja nie koncentruje się na jednym gatunku muzyki, ale prezentuje szeroki wybór tego, co jest obecnie najpopularniejsze w świecie muzycznym.

/files/photo/polsat_music_hd.png

MUZYCZNE

GOLD TV to stacja skierowana do wszystkich widzów, którzy chcą przypomnieć sobie hity minionych dekad poczynając od przebojów lat 60.

/files/photo/gold_tv_zlote.jpg

MUZYCZNE

VOX Music TV to kanał telewizyjny o charakterze muzyczno-rozrywkowym. Nadaje polską i zagraniczną muzykę taneczną popularną w latach 60., 70., 80. i 90-tych.

/files/photo/vox_music_tv_630x355.png

MUZYCZNE

NickMusic to całodobowy kanał muzyczny z portfolio ViacomCBS w całości poświęcony muzyce i skierowany do dzieci w wieku 6-11 lat.

/files/photo/nickmusic7278.png

MUZYCZNE

Eska TV – polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym, będąca rozwinięciem multimedialnej platformy internetowej Radia Eska. Kanał Eska TV prezentuje na swojej antenie klipy muzyczne artystów znanych z anteny radiowej Eski, wywiady i informacje ze sceny muzycznej.

/files/photo/eska.png

MUZYCZNE

 

4FUN KIDS - telewizja muzyczna skierowana do odbiorców w wieku 4-35 lat. Ponad 80% ramówki stanowią programy muzyczne.

 

/files/photo/4fun_kids.jpg

MUZYCZNE

4FUN.TV – polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym. Kanał prezentuje głównie teledyski, programy muzyczne, programy interaktywno-smsowe, a także seriale animowane dla dorosłych.

/files/photo/4funtvpng8606.png

MUZYCZNE

Polo tv - to program nadający 24 godziny na dobę. Znajdziecie w nim niezapomniane hity disco polo & dance, będziecie mogli obejrzeć najsłynniejsze festiwale i koncerty z lat 90-tych. Obejrzycie ciekawe opowieści gwiazd, zespołów disco polo i nich samych, o tym jak powstawały zespoły i jakie historie wiążą się z pisaniem piosenek, które stały się wielkimi przebojami.
W Polo tv obejrzycie legendarny program Disco Polo Live z prowadzącym Robertem Klattem, a także będziecie tworzyć własną listę przebojów disco polo.

/files/photo/polo_tv.png

PIŁKA NOŻNA

Eleven Sports 1 HD to kanał sportowy w całości poświęcony piłce nożnej z najwyższej półki. Relacjonuje na żywo takie rozgrywki, jak hiszpańska Liga BBVA, włoska Serie A TIM, francuskie Ligue 1 i Puchar Ligi, belgijska Jupiler Pro League, szkocka SPFL, angielskie FA Cup, Championship i Capital One Cup, brazylijskie Campeonato Brasileiro Série A i Campeonato Paulista Série A1 oraz eliminacje do Mistrzostw Świata FIFA 2018 w strefie CONMEBOL. Eleven Sports 1 nadaje 24 godziny na dobę, w rozdzielczości HD i z polskim komentarzem.

/files/photo/eleven_sports_1.png

PIŁKA NOŻNA

Czwarty kanał sportowy stacji Eleven transmitujący między innymi mecze niemieckiej Bundesligi, włoskiej Serie A TIM, hiszpańskiej La Ligi Santander oraz francuskiej Ligue 1 Conforama. Ofertę programową stacji wzbogacają autorskie magazyny tematyczne poświęcone piłce nożnej.

/files/photo/eleven_sports_4.png

Dodatkowe pakiety tematyczne

/files/photo/wist 015234.jpg
  • Pakiet HBO
/files/photo/c+200.png
  • Pakiet CANAL+ SELECT
/files/photo/logo_republika2.JPG
  • Pakiet Republika
/files/photo/c+2754.png
  • Pakiet CANAL+ PRESTIGE
/files/photo/c+1253.png
  • Pakiet CANAL+ SELECT
/files/photo/c+3741.png
  • Pakiet CANAL+ PRESTIGE

Usługi Dodatkowe

/files/photo/tv_dodat3.jpg

Nagrywanie treści na serwerze

180 min - 6,77 zł

240 min - 9,23 zł

/files/photo/tv_dodat2.jpg

Multiroom

10,00 zł

Opłata aktywacyjna

0 zł

/files/photo/tv_dodat24759_2.jpg

Multiscreen WIST TV

5,00 zł

Kliknij po więcej informacji.

* - dostępność kanałów HD jest uwarunkowana parametrami technicznymi