Informujemy, że od 2 do 8 kwietnia 2019 r. będą organizowane zebrania sprawozdawczo-wyborcze Grup Członkowskich Spółdzielni Telekomunikacyjnej „WIST” w Łące w poszczególnych miejscowościach.
Miejsce, data i godzina zebrania są zamieszczone w poniższym harmonogramie.
Lp. |
Miejscowość |
Miejsce zebrania |
Data zebrania |
Godzina |
1 |
Górno, Wola Zarczycka, Zagaje |
Zespół Szkół w Górnie (sala nr 4) |
2 kwiecień 2019 |
16:30 |
2 |
Wólka Sokołowska |
Szkoła Podstawowa w Wólce Sokołowskiej |
2 kwiecień 2019 |
17:30 |
3 |
Wólka Niedźwiedzka |
Dom Kultury w Wólce Niedźwiedzkiej |
2 kwiecień 2019 |
18:30 |
4 |
Wólka Podleśna |
Zespół Szkół w Wólce Podleśnej |
2 kwiecień 2019 |
16:30 |
5 |
Medynia Łańcucka, Pogwizdów |
Zespół Szkół w Medyni Łańcuckiej |
2 kwiecień 2019 |
17:30 |
6 |
Medynia Głogowska |
Zespół Szkół w Medyni Głogowskiej (sala nr 4) |
2 kwiecień 2019 |
18:30 |
7 |
Trzebuska |
Zespół Szkół w Trzebusce |
2 kwiecień 2019 |
16:30 |
8 |
Głogów Młp., Rogoźnica, Wysoka Głogowska |
Zespół Szkół w Wysokiej Głogowskiej |
2 kwiecień 2019 |
18:00 |
9 |
Nowa Wieś |
Zespół Szkół w Nowej Wsi (sala nr 22) |
3 kwiecień 2019 |
16:30 |
10 |
Jasionka, Tajęcina |
Zespół Szkół w Jasionce (sala nr 16) |
3 kwiecień 2019 |
17:30 |
11 |
Stobierna |
Zespół Szkół nr 1 w Stobiernej |
3 kwiecień 2019 |
18:30 |
12 |
Łukawiec |
Dom Strażaka w Łukawcu |
3 kwiecień 2019 |
16:30 |
13 |
Terliczka |
Szkoła Podstawowa w Terliczce |
3 kwiecień 2019 |
17:30 |
14 |
Trzebownisko, Rzeszów, Zaczernie |
Szkoła Podstawowa w Trzebownisku (stołówka) |
3 kwiecień 2019 |
18:30 |
15 |
Wola Mała, Wola Dalsza |
Zespół Szkół w Woli Małej (sala nr 26) |
3 kwiecień 2019 |
16:30 |
16 |
Kraczkowa, Krzemienica, Łańcut |
Zespół Szkół w Krzemienicy |
3 kwiecień 2019 |
17:30 |
17 |
Dąbrówki, Smolarzyny |
Gminny Ośrodek Kultury w Dąbrówkach |
4 kwiecień 2019 |
16:30 |
18 |
Czarna |
Gminny Ośrodek Kultury w Czarnej |
4 kwiecień 2019 |
17:30 |
19 |
Zalesie |
Gminny Ośrodek Kultury w Zalesiu |
4 kwiecień 2019 |
18:30 |
20 |
Krasne, Malawa, Strażów |
Dom Ludowy w Strażowie |
4 kwiecień 2019 |
16:30 |
21 |
Palikówka |
Zespół Szkół w Palikówce |
4 kwiecień 2019 |
17:30 |
22 |
Łąka |
Budynek Techniczny S.T. „WIST” w Łące |
4 kwiecień 2019 |
18:30 |
23 |
Nienadówka |
Zespół Szkół nr 1 w Nienadówce |
5 kwiecień 2019 |
16:30 |
24 |
Kąty Trzebuskie, Rakszawa, Trzeboś, Trzeboś_Podlas |
Zespół Szkół nr 1 w Trzebosi |
5 kwiecień 2019 |
17:30 |
25 |
Białobrzegi, Budy Łańcuckie, Dębina, Korniaktów Południowy, Korniaktów Północny |
Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Białobrzegach |
5 kwiecień 2019 |
16:30 |
26 |
Łowisko |
Zespół Szkół w Łowisku |
5 kwiecień 2019 |
16:30 |
27 |
Nowy Kamień |
Remiza OSP w Nowym Kamieniu |
5 kwiecień 2019 |
17:30 |
28 |
Kamień |
Centrum Kultury w Kamieniu |
5 kwiecień 2019 |
18:30 |
29 |
Markowizna, Mazury, Turza, Zielonka |
Szkoła Podstawowa w Turzy |
8 kwiecień 2019 |
16:30 |
30 |
Sokołów Małopolski |
Dom Kultury w Sokołowie Małopolskim |
8 kwiecień 2019 |
17:30 |
Serdecznie zapraszamy na zebrania sprawozdawczo-wyborcze Grup Członkowskich.
Zarząd Spółdzielni